Przejdź do treści

Informacja dotycząca pobytu Prof. Bislera w Polsce

W dniach 13-17 luty 2018 przebywał w Polsce Prof. John Bissler z USA.   Prof. John Bissler jest znanym na skalę międzynarodową ekspertem w dziedzinie stwardnienia guzowatego oraz kierownikiem Oddziałem Nefrologii Dziecięcej oraz Centrum Stwardnienia Guzowatego w Le Bonheur Children’s Hospital w Memphis (USA) oraz profesorem w Klinice Pediatrii w Uniwersytecie Tennessee Health Science Center.

W dniu 14 02.2018 w trakcie konferencji z organizowanej na terenie Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego przez Klinikę Neurologii Dziecięcej i Katedrę i Klinikę Pediatrii i Nefrologii Warszawski Uniwersytet Medyczny Prof. Bissler wygłosił wykład. Konferencje zorganizował prof. dr hab. n. med. Sergiusz Jóźwiak Kierownik Kliniki Neurologii Dziecięcej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
W dniach 15-16 luty 2018 r. Prof. Bissler na Terenie Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego na zorganizowanej przez Panią prof. dr hab. n.med. Alicje Dębską-Ślizień Kierownika Katedry i Kliniki Nefrologii, Transplantologii i Chorób Wewnętrznych konferencji Prof. Bisler wygłosił wykład a w dniu 16 lutego konsultował dorosłych pacjentów chorych na stwardnienie guzowate.

Galeria zdjęć