Przejdź do treści

Stowarzyszenie Inquiry

Drodzy Pacjenci i Opiekunowie, Firma INQUIRY sp. z o.o. , ul. Annopol, 303-236 Warszawa, zajmująca się przeprowadzeniem wywiadów dla celów badawczych, zaprasza Państwa do udziału w badaniu na temat jakości życia chorych na wielotorbielowatość nerek .

Badanie polegać będzie na udziale w 1,5 godzinnym wywiadzie, za który uczestnik otrzyma gratyfikację w wys. 200 zł. netto.

Celem badania jest określenie wpływu choroby na kwestie związane z jakością życia chorych i ich opiekunów.

Wyniki posłużą do stworzenia jednolitego kwestionariusza, opartego na autentycznych doświadczeniach pacjentów, który będzie stosowany do zbierania danych na temat jakości życia pacjentów, w przyszłych badaniach klinicznych na rzecz terapii ADPKD.

Zapraszamy osoby dorosłe i młodzież z diagnozą wielotorbielowatości nerek (ADPKD), jak również osoby, które cierpią na kilka schorzeń, w tym wielotorbielowatość nerek oraz opiekunów zajmujących się chorującymi dziećmi lub dorosłymi.

Wywiady będą przeprowadzane w terminie: 09.05.2013 – 11.05.2013

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z Panią Anną Moraczewską, pod numerem tel. 502 573 346, w celu ustalenia terminów i godzin spotkań.

Szczegółowe informacje [68kB, DOC]